Naše služba pro vás – bezplatné 3D plánování studia

Dobré plánování investic – důležité kritérium
pro každé rozhodnutí – přináší požadovanou jistotu.
Vysoké náklady na 3D plánování mnohé odradilo.
Nyní se to dá snadno a jednoduše provést prostřednictvím DHZ Fitness 3D Gym Designeru
jsou vytvořeny zdarma – protože plánování odpovídá na tyto důležité otázky:

✓ Kolik strojů se vejde do mých prostor?
✓ Jak mohou být optimálně umístěny?
✓ Jaké varianty jsou dostupné?
✓ Jaké barvy stroje nebo čalounění se mně líbí?
✓ Jaké náklady mám očekávat? Okamžité informace v kalkulačním systému!
✓ Co stojí leasing?

Pošlete nám půdorysný plán svých prostor emailem a telefonicky se domluvíme, jaké stroje a zařízení budete chtít ve svém studiu použít. Poté potřebujeme asi 2 – 3 pracovní dny, abychom Vám představili první výsledek.

3D videoprocházka
Tuto službu nabízíme navíc, když si objednáte vybavení od nás. Předložte svým členům předem představu o své plánované investici, nebo udělejte trvalý lepší dojem o svém studiu na ty, kteří se o něj zajímají. Pohybující se avatary na některých strojích činí video zajímavějším.

VR pohled (virtuální realita)
S VR brýlemi můžete své plánované studio spatřit v podobě velmi blízké realitě.
Ve spojení s předprodeji může tento nástroj pomoci vašim potenciálním zákazníkům rozhodnut se zakoupit si členství.

DHZ Fitness Gym Designer – plánujte sami
Jsme nyní prvním výrobcem fitness vybavení na světě, s nímž můžete zdarma využívat jeho vlastní 3D software – návrháře posilovny – k vytvoření vlastních 3D plánů svého studia.

V softwaru najdete kompletní, přesně zmenšenou paletu zařízení od společností DHZ Fitness a Supersport Fitness, stejně jako kardio zařízení od našeho obchodního partnera INTENZA.

Software se velmi snadno používá – doporučujeme však předem si přečíst jeho příručku.

Jednoduché prostory si můžete rychle navrhnout sami. Pro větší objekty nabízíme službu, kdy vám rozsáhlejší plány prostor navrhne náš tým architektů.

2019-07-18T18:40:40+00:00August 15th, 2018|